OMANÄOLISUS

Titutriinu on väike ja turvaline aastaringselt avatud lastehoid 1-4 aastastele lastele kus võtmesõnaks on hoolimine ja kohalolu. Siit kasvab välja mäng, areng, õppimine ja elamused.

Lastehoiulapse vanus on väikese inimese 3 kõige olulisemat eluaastat. Just nendel aastatel toimub kõige suurem areng ja just siin pannakse alus lapse tulevikule.
Seetõttu on kohalolu ja turvalisus suur osa meie igapäevaelust lastehoius nii laste söömisel kui potitamisel, nii mängu ajal kui kaisus olles.
Tahame anda Titutriinu lastele arenguks parimad tingimused. Seetõttu paneme suurt rõhku ka lapse enda rütmi järgimisele. Saame seda teha, sest meie lastehoiurühm on väike ja tähelepanu jagub igale lapsele.
Mängime, õpime ja uurime koos, lisaks teeme sageli laste vanusele sobivaid tegevusi, nagu meisterdamine, tantsimine ja muusika, samuti laste motoorne arendamine mängutoas ning suurel hoovialal.
Sinul lapsevanemana peab olema lihtne ja turvaline oma laps Titutriinusse tuua ja siia meiega mängima jätta.
Meie jaoks on väga oluline ausus ja otsekohesus, koostöö ja usaldus.

Õueala turvalises sisehoovis – meie roheline oaas

Kinnises sisehoovis 600 m2 -l on turvaline muruplats, liivakast, kiik, ronimispuud, mängumaja, lasteköök, liumägi  jne.
Oleme palju värskes õhus ja mängime, ronime, ehitame ning „töötame“.
Koduaia 2 õunapuud pakuvad meile igal kevadel õunapuuõite ilu ja suvel/sügisel maitsvat õunasaaki ning meie aia viinamarjad valmivad sügisel meie rõõmuks.
Õuekeskond on oma piiramatute võimalustega parimaks paigaks lapse igakülgse arengu toetamisel.

Aiandus ja meie peenar

Kevadel istutame seemned aknalaulale ning hiljem istutame taimekesed peenrasse, kus jälgime erinevate söögitaimede võrsumist ja kasvamist. Esimesel võimalusel pistame suhu ka.

Lastejooga

Mängulises ja rõõmsas võtmes viime iganädalaselt läbi just väikelastele mõeldud joogaminutid toredate lõdvestus- ja venitusharjutustega meie õpetaja Kersti poolt.
Foto tuleb